Kompania Mjekësore Stomatologjike YAYIDA e specializuar në prodhimin e pjesëve të dorës dentare me shpejtësi të lartë dhe shpejtësi të ulët.

Gjuhe
PRODUKTET
LEXO MË SHUMË

Specializuar në copë dore me shpejtësi të lartë dhe shpejtësi të ulët.

Yayida Dental Mini Head Push Button Single Water Spray High Speed ​​Handpiece për Fëmijët.AYD-MUAM4
Yayida Dental Mini Head Push Button Single Water Spray High Speed ​​Handpiece për Fëmijët.AYD-MUAM4
描述:1. Mbajtëse qeramike me cilësi të lartë, rotacion të butë, zhurmë të ulët dhe hapësirë ​​të gjatë jetësore.3. Kreu mini, i lehtë për të vepruar, forca e lartë e prerjes.2. Mund të jetë 134 ℃ autoklavuar.3.Mini kreu siguron operacion më fleksibël4.equeped me diamant të shkurtër profesional të shkurtër burs për dhëmbët e fëmijëve5.8.9mm Kreu i jashtëzakonshëm miniaturë lë hapësirë ​​shumë më fleksibël dhe më të madh operacionale në zgavrën me gojë të fëmijëve.6. Përcaktimi modern i riorganizimit, me pamje elegante dhe tërheqëse.7.Durable.Fraidisht kërkesë për përcaktim, teknologji dhe materiale.8. Dorezë e rehatshme.Slide-provë, të rehatshme për t'u mbajtur dhe e lehtë për t'u pastruar.9. Fisheku i ndryshimit të lehtë
视频 2021-02-24 16:33:22
视频 2021-02-24 16:33:22
视频 2021-02-24 16:33:22.Produkti ka një dizajn të përshtatshëm dhe të sigurt të hapjes së ventilimit i cili mundëson që ai të fryhet dhe të shfryhet në një mënyrë të thjeshtë.
YAYIDA Buton shtytës shumëngjyrësh dentar Llak i trefishtë Drejtues i shpejtësisë së lartë me sistem me kokë të pastër. AYD-TLCM4-12
YAYIDA Buton shtytës shumëngjyrësh dentar Llak i trefishtë Drejtues i shpejtësisë së lartë me sistem me kokë të pastër. AYD-TLCM4-12
1.5 ngjyra për të zgjedhur (e artë, vjollcë, blu, rozë, e zezë)2. Dorezë e rehatshme, e rrëshqitshme, e lehtë për t'u pastruar.3. Buri i pjesëve të dhëmbëve do të ndryshohej lehtësisht me butonin e butonit.4. Ofrimi i një shikimi dhe këndi më të mirë të syve, duke përmirësuar efikasitetin tuaj.5. I vetmuar. I përshtatshëm për dezinfektimin e avullit me temperaturë të lartë në 134 gradë, në përputhje me kërkesat moderne klinike.
Pjesa dore LED YAYIDA Dental lejon ndriçim të njëtrajtshëm me ngjyrë të vërtetë, kundër shkëlqimit të ndritshëm dhe të njëtrajtshme të gojës / Buton shtypës i ftohësit me llak të trefishtë.
Pjesa dore LED YAYIDA Dental lejon ndriçim të njëtrajtshëm me ngjyrë të vërtetë, kundër shkëlqimit të ndritshëm dhe të njëtrajtshme të gojës / Buton shtypës i ftohësit me llak të trefishtë.
1. Fisheku i hapjes,2. Sistemi i shtypjes së butonit të butonit, lehtë për të ndryshuar gropën.3. Fuqia e lartë me madhësinë e përsosur të kokës në raportin e performancës.4. Funksioni anti-tërheqje duke shmangur infeksionin e kryqëzuar.5. 3 spërkatje uji, atomim më i mirë.6. 2hole / 4hole në dispozicion, universale për njësinë globale dentare.7. Mbajtëse qeramike.8. Gjenerator i integruar, burim drite LED, dritë natyre.
Shërbimi ynë

Kompania YAYIDA ka një ekip të apasionuar të shitjeve dhe shërbimeve pas shitjes. Në të njëjtën kohë, siguroni pazar me një ndalesë.

Kompania këmbëngul në
  "Cilësia së pari, Shërbimi së pari". Këmbëngulni në lëndët e para të importuara, mjetet, pajisjet dhe matjen, për të provuar më të mirën për t'i bërë produktet tona t'i afrohen produkteve më të mira të njëjta në botë.


Kompania zbaton prodhimin e ISO13485, insistojnë në prodhimin e më shumë produkteve ndërkombëtare. Dhe ne ofrojmë shërbimin OEM / ODM.

 • Dizajni ynë

  Përveç përsosmërisë sonë në biznesin ODM.

 • Me përvojë

  Ne tashmë dërgojmë qindra produkte tona në.

 • Produktiviteti

  Sistem i rreptë i kontrollit të cilësisë së produktit.

 • Sigurimi i Cilësisë

  Çdo projekt për të cilin punojmë kontrollohet për sigurimin e cilësisë.

 • 2006
  Krijimi i ndërmarrjes
 • 100+
  Personeli i ndërmarrjes
 • OEM
  Zgjidhje me porosi OEM
Kompania dentare YAYIDA është e specializuar në punë me dorë me shpejtësi të lartë dhe shpejtësi të ulët, hulumtim dhe zhvillim të pjesëve dhe produkteve të reja relative të dhëmbëve.

Kompania YAYIDA ka modele të ndryshme makina NomuRADS nga Japonia, mund të plotësojë shërbimet e ndryshme të përpunimit me precizion të klientit. Për produktet speciale të klientit, ne këmbëngulim që të mos ketë publik dhe të mos shesim tek klientët e tjerë, për të qenë një ndërmarrje e besueshme.
 


Ne e duam jetën dhe e duam industrinë e dhëmbëve. Shpresojmë që produktet tona dentare të mund të bëjnë më të lehtë shpresën e mjekëve dhe pacientëve ---- Bëni dhëmbët të shëndetshëm.

Kompania zbaton prodhimin e ISO13485, këmbëngul për të prodhuar më shumë produkte ndërkombëtare.

Pjesë dore LED me shpejtësi të lartë AYD-SLCM4
Pjesë dore LED me shpejtësi të lartë AYD-SLCM4
Miqtë tanë vijnë për të vizituar fabrikën tonë, dhe duan të bëjnë porosi të udhëhequr me shpejtësi të lartë të prerjes së dorës dhe rend të dorës me shpejtësi të ulët. Ata janë të kënaqur me dorën tonë dentare dhe shërbimin tonë. Ne jemi të sigurt se do të jetë një korrigjim i gjatë. Kënaqësia e klientit do të bëhet motivimi ynë, ne do të vazhdojmë të përmirësojmë cilësinë dhe shërbimin.
NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
emër
telefon
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje